HÍREK/AKTUALITÁSOK

JELENTKEZÉSI LAP

– A 2018/2019. tanév első évfolyamára jelentkező tanköteles gyerekek számára – itt letölthető

Leadási határidő: 2018. március 9.


TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket, hogy ebben a hónapban a február havi átutalásos étkezési számlákat csak később tudom elkészíteni és hazaküldeni a központ évkezdési munkálatainak torlódása miatt.

Igyekezni fogunk 2018.01.22-ig mindenkinek megküldeni a február havi átutalásos számláját.

 

Megértésüket köszönöm.                          Doktor Zsuzsanna gazd. ref.

 


I. Janikovszky Mikulás kupa eredményei

Alsós eredmények

Mikulás kupa

Partizán csata

  1.évfolyam 2.évfolyam 3.évfolyam 4.évfolyam
I.hely 1.b 2.c 3.c 4.a
II.hely 1.c 2.a 3.a 4.b
III.hely 1.a 2.b 3.b 4.c

Felsős eredmények

Mikulás kupa

Kosárlabda

  5 – 6 évfolyam 7 – 8 évfolyam
Fiúk Lány Fiúk Lány
I.hely 6.a 6.a 8.a 8.b
II.hely 5.b 5.b 7.a 7.b
III.hely 6.b – 5.c 6.b – 5.a 8.b – 7.b 8.a – 7.a

 

Gratulálunk minden nyertesnek és résztvevőnek.

Testnevelők


Bólyai Matematika Csapatverseny

A Bolyai matematika csapatverseny területi/megyei fordulóján 14 csapatunk indult, a legjobb eredmények az alábbiak…

 3. helyezést ért el a 8. osztályos csapatok között (díjazott) a 8. a osztályból:

1.

Buzás Tamás
2. Ienco Ricardo
3. Tamás Lilian  
4. Koch Attila 

 Felkészítő tanár: Balla Júlia

7. helyezést ért el a 7. osztályos csapatok között a 7. a osztályból:

1. Molnár Zsuzsanna
2. Puskás Bálint
3. Chen Xiao Yan
4. Bas Türkan Ayyüce

 Felkészítő tanár: Horváthné Szarvas Jolán

14. helyezést ért el a 8. osztályos csapatok között a 8. b osztályból:

1. Divinszky Ferenc
2. Nguyen Hoang Trung
3. Nguyen Quang Hieu
4. Szabó Sándor

 Felkészítő tanár: Balla Júlia

17. helyezést ért el a 7. osztályos csapatok között a 7. b osztályból:

1. Györke Barbara
2. Kiss Míra
3. Somlai Dóra
4. Kelecsényi Levente

 Felkészítő tanár: László Árpádné

20. helyezést ért el a 5. osztályos csapatok között az 5. c osztályból

1. Rácz Barnabás
2. Guo Siyuan Lilla
3. Felszner Márk
4. Dudra István Domos

 Felkészítő tanár: Balla Júlia

21. helyezést ért el a 5. osztályos csapatok között az 5. b osztályból:

1. Csősz Ádám
2. Farwan Ámyna
3. Khattab Abdul Salam
4. Lukovics Tamás

 Felkészítő tanár: László Árpádné

Gratulálunk a csapatoknak!


Százszorszép Foglalkozások

(a kép kattintásra nagyítódik)


Óvodás angol tanfolyam

(a kép kattintásra nagyítódik)


Papír gyűjtés győztesei

Idén ismét a D-sek (5.D) nyertek a papírgyűjtési versenyben!

Mióta létezik a D osztály – egy alkalmat kivéve – folyamatosan 1.helyezést érnek el a papírgyűjtési versenyben. Mindez a jó osztály és a jó szülői közösség érdeme. Hajrá 5.D!


Könyvkirály Olvasó verseny

Részletes információért kattints IDE


E-mail : iskola@janikovszky.net

 


Tanulmányi verseny : Országos 1. hely !

Divinszki Ferenc ( 7.b ) Május 13-14. hétvégén vett részt a XXV. Teleki Pál Kárpát-Medencei földrajz-földtan verseny országos döntőjén, ahova a budapesti döntőből kvalifikálta magát. Nagy örömünkre az Egerben megrendezett döntőben, kiváló versenyzéssel, az I. helyet szerezte meg.

 

 

 

 

 

 

Szívből gratulálunk!
Büszkék vagyunk rád Fecó!

Felkészítő tanár : Váginé Döbrönte Erika és Székelyné Walter Csilla